Kariyer

İnsan Kaynakları Yönetimi

Faaliyette bulunduğumuz tüm sektörlerde amacımız; ulaşmış olduğumuz kalite ve başarıyı tüm çalışanlarımız ile birlikte daha da yukarıya taşımak, insan odaklı bir yönetim biçimi belirleyerek çalışanlarımıza, müşterilerimize aktarmaktır. Bu nedenle çalışanlarımızın mutluluğunun iş süreçlerinin tümünde etkili olduğu bilinciyle çalışanlarımızı iş ve sosyal hayata dair tüm konularda destekliyor ve kendilerini geliştirmeleri noktasında fırsat tanıyoruz.

Mutlu çalışanların mutlu müşteriler yarattığına inanıyor, mutlu ve huzurlu bir iş ortamı oluşturup bunun sürekliğini sağlıyoruz.

placeholder
placeholder Kariyer

Kadın İşgücü

woman_power
woman_power

Kadınlara yönelik iş gücü politikalarını destekliyor, iş dünyasında kadın istihdamını destekliyoruz. Bu politikamız doğrultusunda çalışma arkadaşlarımızın %70‘i kadın %30‘u erkeklerden, yöneticilerimizin %55‘i kadın %45‘i erkeklerden oluşmaktadır.

Çalışan Eğitimlerimiz

egitim
egitim

Çalışan Eğitimleri

Müşterilerin teknolojik araçları aktif olarak kullanmasıyla beraber iletişim kanalları, marka bilinirliği çalışmaları ve ürün tanıtımları ciddi ölçüde dijital dünyaya kaymıştır. Bu nedenle özellikle telekomünikasyon sektörü gibi teknoloji ile birebir bağlantılı bir sektörde, müşterilere dijital araçlar üzerinden ulaşmak önemlidir.

Markanızın dijital pazarlama ve sosyal medya stratejilerini kurumsal kimliğinize uygun şekilde destekliyoruz. Inbound-outbound marketing stratejilerine içerikler oluşturuyor,sizin için doğru reklam kanallarını belirleyerek marka bilinirliğinizi ve lead üretiminizi arttırıyoruz. Sektör hakimiyetimiz ve vizyoner yaklaşımımızla birlikte telekomünikasyon alanında öne çıkmanızı sağlayacak stratejiler geliştiriyoruz.

Kariyer Politikamız

Kariyer Politikamız

kariyer_politika

Yapmış olduğumuz değerlendirmeler doğrultusunda, çalışma arkadaşlarımızın kariyer gelişimine katkıda bulunabilmek, farklı alanlarda yatay ve dikey geçişlerini sağlamak için performans ve yetkinliklerini objektif süreçlerle ölçümlüyor, kişiye özel gelişim ve kariyer fırsatları sunarak gerçek potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı oluyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızın hem bireysel hem de operasyonel gelişimlerine katkı sağlıyor; eğitim, performans, kariyer, yetenek yönetimi ve gelişim süreçleri ile her alanda destekliyoruz.

kariyer_politika

İnsan Kaynakları planlamamızı çalışan odaklı kurarak çalışanlarımızın tüm süreçlere dahil olmalarını istiyor, şirket bünyesinde kariyer basamaklarını tırmanmaları için fırsatlar yaratıyoruz. Şirket içi kariyer ilanlarına başvuru yapan çalışanlarımızın değerlendirme süreci olumlu sonuçlanırsa, yeni pozisyon için eğitim programı oluşturuyor ve bir üst pozisyona hazırlıyoruz.

Sizin için neler yapabiliriz
Tanışalım.
Konuşalım.